• Škôlkári z 5. MŠ u nás

• 06.05.2024 07:49
            • Návšteva budúcich prvákov z 5. MŠ Detva. Zahrali sa rôzne hry, vymaľovali obrázky, vyskúšali abecedu. Ďakujeme za pekne strávený spoločný deň!

• Ej máje máje zelenie máje

• 05.05.2024 14:28
            • V utorok 30. apríla sme dostali pozvanie od kamarátov zo Spojenej školy....pripravili pre nás aktivity, kde sme si preverili naše vedomosti o Detve a povzbudili sme ich pri stavaní mája.

• Šikanovanie - interaktívna prednáška

• 05.05.2024 14:20
            • Interaktívna prednáška s režiséeom Mirom Drobným - šikana, kyberšikana, vzťahy ... Hravou zážikovou formou sme sa zapájali do aktivít a snažilí sa vcítiť do problémov iných. Preukazovali sme empatiu a vzťah človeka k človeku.

• Futbal mladších žiakov a žiačok mix

• 04.05.2024 21:00
            • FUTBAL TO JE HRA

Dnes (3. 05. 2024) sa uskutočnil futbalový turnaj mladších žiakov a dievčat MIX.

Víťazom turnaja sú žiaci zo VI. A triedy- Bystriansky, Kucej, Hazucha, Pleško, Turcovský, Hollý.

• McDonald´s CUP

• 02.05.2024 11:35
            • CVČ TREND Detva pripravila dňa 30. 04. 2024 úžasnú súťaž pre mladších žiakov ZŠ s názvom McDonald’s Cup. Zápasy prebiehali na letnom štadióne MFK Detva  a  na ZŠ J.J. Thurzu. Naši žiaci zo 4. A a 4. B získali  4. miesto v okresnej súťaži z dvanástich súťažiacich škôl v okrese Detva. Ďakujeme za reprezentáciu!