• Sládkovičova Radvaň

• 13.05.2024 20:14
            • Hviezdoslavov Kubín je celoštátna postupová súťaž a prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy, v tvorbe recitačných kolektívov a divadiel poézie detí, mládeže a dospelých. Je najstaršou a najprestížnejšou súťažou v umeleckom prednese. V krajskom kole 65. ročníka Sládkovičova Radvaň v I. kategórii nás úspešne reprezentovala Sabina Pinková, ktorá získala 3. miesto
              GRATULUJEME!

• 15.05.2024 19:06
            • Okresné kolo Slávika Slovenska sa konalo 09. 05. 2024, kde sa predstavili naši úžasní, talentovaní speváci 🎶🎵🎼. Zojka Šufliarska získala prvé miesto v III. kategórii. Linda Svoreňová získala prvé miesto v I. kategórii.
              Blahoželáme!

• 3. B korčuľuje

• 08.05.2024 11:25
            • 3. B pokračuje v korčuľovaní, ale korčule na ľad vymenili za kolieskové ... treba využiť každú možnosť pohybu.

• Noc v škole - 5. B

• 06.05.2024 11:38
            • Zmyslom noci je pripraviť deťom taký program, aby zažili niečo čarovné, vzrušujúce, tajomné, hravé, jednoducho, strávili noc, na ktorú tak skoro nezabudnú – ako v rozprávkach. Takúto noc zažili aj žiaci 5. B triedy vo štvrtok 02. 05. 2024. Program bol veľmi pestrý. Deti sa rozdelili do skupiniek, v ktorých celý večer súťažili. Zmerali si svoje sily v rôznych kvízoch, aktivitách, šifrovacích úlohách, tajničkách a tým najlepším nakoniec bola nočná hra v areáli školy. Zmorení sa schovali do spacákov a ponorili sa do spánku. Určite na to budú dlho spomínať a takúto „noc v škole“ si zopakujú aj budúci rok.

• 06.05.2024 08:24
            • V utorok 30. 04. 2024 aj naši žiaci prispeli svojou pracovitosťou a usilovnosťou ku skrášleniu nášho okolia. Vyčistili areál školy a jazierko, vytrhali burinu vo vyvýšených záhonoch, suchom potoku i v okolí budov, pohrabali opadané lístie popri plote, upravili naše kompostovisko, vymaľovali farebne stĺpy ...aby sme sa v škole cítili príjemne a veselo.