• 23.04.2024 06:59
            • NA KOHO MYSLÍŠ, KEĎ SI PRIPÍNAŠ NARCIS?

Žltý narcis – živý alebo umelý je už 28 rokov na Slovensku symbolom verejnej zbierky na pomoc onkologickým pacientom. Každoročne si túto dôležitú pomoc pripomíname Dňom narcisov, ktorý tento rok pripadol na štvrtok 18. apríla 2024. Organizuje ju Liga proti rakovine (LPR), ktorá z vyzbieraných peňazí podporuje napríklad rozvoj diagnostiky, liečby, výskumu či vybavenie nemocníc a hospicov.
              Naši deviataci svojou šikovnosťou prispeli vyzbieranim až 514,90€ pre onkologickych pacientov. Ich cesta viedla z našej školy na mestský úrad, poštu, do banky, okolitých obchodov a oslovili aj našich spoluobčanov. Ďakujeme, zbieralo sa zo srcdca a pre uprimnú pomoc.
              Radi sme boli súčasťou Dňa narcisov.

• Môj najväčší životný vzor

• 22.04.2024 19:05
            • CELOSLOVENSKÁ VÝTVARNÁ SÚŤAŽ
              TÉMA:  Môj najväčší životný vzor

Reprezentujú nás dve dievčatá Šarlota Majerčáková a Laura Micháliková. Ich kladný osobný vzor je matka. Znázornili to vo svojich výtvarných prácach. Dievčatá držíme vám palce.

• Mladí záhradkári 3. A

• 20.04.2024 21:33
            • Malí záhradkári 🌱z 3. A triedy. Ak si niekto myslí, že sa nedá v triede vybudovať záhradka, tak sa veľmi mýli. Veď sa pozrite! Teraz už len čakáme na výsledky našej práce.

• Zápis prvákov

• 19.04.2024 20:26
            • Každoročne sa tešíme na nových prváčikov, ktorí prichádzajú nesmelo ale s radosťou zapísať sa do 1. ročníka. Je to pre nich veľký deň plný zvedavosti, očakávania i nadšenia. Aj tento rok sme v dňoch 16. 04. 2024 - 17. 04. 2024 privítali "veľkých škôlkárov", ktorí od septembra zasadnú do školských lavíc. Pri plnení zaujímavých úloh im pomáhali kocúr a pomocníčky mišky a mačičky.

• Beseda s rybárom

• 12.04.2024 21:58
            • Beseda s rybárom bola zaujímavá a hlavne prínosná. Žiaci v 3. B získali nové poznatky o sladkovodných rybách žijúcich na Slovensku. Mohli si porovnať stavbu ich tela a  vyskúšať spôsob chytanie do siete.
              ĎAKUJEME!